با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  درمان کم پشتی موی جلوی سر
  24 اکتبر 2018 بدون نظر 610 بازدید

  کم پشتی موهای جلوی سر چطور رفع می شود

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 5]

  به طور معمول ریزش مو در یک مردان و زنان از نواحی جلوی سر آغاز می شود که در مردان خط رویش جلوی سر عقب نشینی می کند ولی در زنان خط رویش جلوی سر تغییری نمی کند و ریزش مو به شکل پراکنده می باشد ، این مدل ریزش مو که در اثر ریزش موی ارثی است ، موجب ریزش دائمی موهای جلوی سر می شود ، در همین راستا در این مقاله ، چگونگی رفع کم پشتی موهای جلوی سر مورد بررسی قرار گرفته شده است .

  علت کم پشتی موهای جلوی سر

  موهای جلوی سر در مردان و زنان به دلایل مختلفی ممکن است دچار ریزش شده و کم پشت شوند ، به طور کلی ؛ کمبود انواع ویتامین ، کم خونی و کمبود آهن ، استرس و فشارهای عصبی مداوم ، ریزش موی سکه ای ، عوارض مصرف برخی داروها ، رژیم های سخت و سریع ، اختلالات هورمونی ، ریزش موی ارثی و … به شدت موهای جلوی سر را تحت تاثیر قرار می دهند .

  رفع کم پشتی موهای جلوی سر

  جهت رفع موثر کم پشتی موی جلوی سر باید به پزشک متخصص پوست و مو مراجعه نمود ، پزشک ابتدا با بررسی و معاینه ی فرد و در صورت نیاز انجام برخی تست ها و آزمایشات بالینی ، علت ریزش مو را در فرد تشخیص و درمان های مورد نیاز تجویز خواهند شد .
  ریزش موی جلوی سر به هر علتی که باشد ، درمان خاص خود را دارد ، به عنوان مثال در مورد کم خونی و کمبود آهن ، رژیم غذایی حاوی مواد خونساز نظیر جگر و مکمل های آهن تجویز خواهد شد ، در مورد استرس و فشارهای روانی نیز توصیه به ورزش و انجام فعالیت های آرام بخش و حتی روان درمانی نیاز خواهد و در مواردی نظیر ریزش موی ارثی نیز ، تنها راه حل عمل کاشت مو یا ترمیم مو خواهد بود .

  کم پشتی موی جلوی سر

  کم پشتی موهای جلوی سر

  نتایج درمان کم پشتی موی جلوی سر

  هر نوع درمانی که جهت رفع کم پشتی موی جلوی سر توسط پزشک متخصص تجویز می گردد ، به دلیل اصولی و استاندارد بودن روش درمان ، ضمن عدم آسیب به فولیکول های مو ، به شکل موثری از ریزش بیشتر موها جلوگیری خواهد کرد ، در واقع درمان به موقع ، فرصت طلایی جهت جلوگیری از گسترده شدن عارضه ی ریزش مو می باشد .

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.