با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  کاشت موی جلوی سر
  14 آگوست 2018 بدون نظر 879 بازدید

  کاشت مو راهی برای درمان کم پشتی موی جلوی سر است

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 2]

  امروزه با توجه به پیشرفت هایی که در علم پزشکی صورت داده کاشت مو یکی از بهترین راه ها برای درمان کم پشتی موی جلوی سر و همچنین کل سر می باشد. امروزه روش های زیادی برای درمان کم پشتی موی جلوی سر با استفاده از کاشت مو به دنیا معرفی شده است اما آیا این روش بر روی تمامی افراد نتیجه بخش خواهد بود؟ در این مقاله با ما همراه باشید زیرا میخواهیم در رابطه با درمان کم پشتی موی جلوی سر توضیحاتی خدمت شما ارائه دهیم.

  موهای نازک و شکننده

  شکنندگی و نازک بودن موها مشکلی شایع است و هرچند الگوی ریزش مو و طاسی اغلب در مردان بیش از زنان است، اما مردان و زنان هر دو در طول زندگیشان ممکن است شکنندگی و نازک شدن موها را تجربه کنند. عواملی مانند افزایش سن، ژنتیک، سوء تغذیه، استفاده بیش از حد از محصولات تجاری مو، حساسیت و آلرژی به شامپوهای شست‌وشودهنده و مواد شیمیایی و آرایشی، و همچنین برخی بیماریها در ایجاد حالت شکنندگی موها دخیل هستند. با این حال، عامل به وجودآورنده این حالت برای موها چندان مهم نیست؛ آنچه اهمیت دارد این است که چگونه می توان این مشکل را درمان کرد یا کاهش داد.

   

  کم پشتی موی جلوی سر

  کاشتن موی جلوی سر

  درمان کم پشتی موی جلوی سر

  همانطور که می دانید کاشت مو و به طور کلی جراحی کاشت مو تنها با هدف بازیابی مو در نواحی طاس و درمان این مشکل انجام می شود. کاشت مو، امروزه بسیار سازگار با بافت بدن انسان بوده و مورد استفاده قرار می گیرد. در این روش نیازی به برش و جراحی نمی باشد همچنین باعث بروز زخم و طی کردن دوره نقاهت طولانی نمی شود. علت این برتری برداشت سریع و دقیق موهای پیوندی است.

  روش های کاشت مو

  همانطور که گفته شد روش های مختلفی برای درمان کم پشتی موی جلوی سر وجود دارد اما پیش از هر اقدامی، لازم است طی جلسه ای که بیمار با پزشک خود دارد، بر اساس وضعیت ریزش مو، نواحی اهدا کننده، اندازه، کمیت و کیفیت موها و همچنین هزینه انجام کار بهترین تصمیم برای اتخاذ روش مناسب کاشت مو گرفته شود زیرا این امکان وجود دارد که موها در هر زمانی در یکی از فازهای رشد، استراحت و یا ریزش باشند. این چرخه برای هر مویی منحصر به خودش است. موهای کاشته شده هم مطابق همین چرخه به صورت تصادفی رفتار می کنند.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.