با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  کوچک کردن بینی بدون عمل جراحی
  10 سپتامبر 2018 بدون نظر 579 بازدید

  کوچک کردن بینی بدون عمل جراحی

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 2 میانگین: 3]

  امروزه استفاده از عمل های زیبایی تا حد زیادی افزایش پیدا کرده است به طوری که دیگر کمتر کسی پیدا میشود که برای افزایش زیبایی از روش های سنتی استفاده کند و به سراغ داروهای گیاهی برود این به دلیل این است که در اکثر موارد امکان دستیابی به نتیجه  با استفاده از روش های سنتی وجود نخواهد داشت و افراد مجبور خواهند بود از عمل های زیبایی استفاده کنند.بهتر است بدانید استفاده از این روش ها همیشه هم نا مطلوب نخواهید بود و در بسیاری از موارد میتوانید با استفاده از عمل های زیبایی بدون کوچکترین عارضه به نتیجه ی مطلوب دست پیدا کنید. کوچک کردن بینی بدون عمل جراحی از روش هایی است که با استفاده از آن هیچ عارضه ای برای فرد به وجود نمی آید به همین دلیل بسیاری از افراد تصمیم میگیرند برای رفع نواقص بینی و کاهش حجم آن از این روش استفاده کنند.

  کوچک کردن بینی بدون عمل جراحی چگونه انجام میشود

  این عمل یکی از روش هایی است که در برخی از موارد میتوانید با استفاده از ان به نتایج قابل قبولی دست پیدا کنید.برای اینکه از اثر بخشی این روش ها برای خود اطلاع حاصل پیدا کنید باید به متخصصان زیبایی مراجعه فرمایید.متخصصان با بررسی وضعیت بینی میتوانند امکان استفاده از این روش ها را مشخص کنند. کوچک کردن بینی بدون عمل جراحی با استفاده از پلاسماتراپی انجام میشود.در این روش متخصصان با استفاده از پلاسما چربی های سطح بینی را از بینی میبرند و بدین طریق میتوان شاهد کاهش حجم بینی بود.

  کوچک کردن بینی بدون عمل

  کوچک کردن بینی بدون عمل

  مزایای این عمل زیبایی

  مزایای عمل بینی با این روش این است که با استفاده از این روش مشکل خاصی برایتان به وجود نخواهد آمد و علاوه بر این در اکثر موارد به نتیجه ی دلخواه دست پیدا خواهید کرد.مهمترین مزیت این روش هزینه ی آن است چون هزینه ی این روش در مقایسه با جراحی بینی تا حد زیادی کمتر است و امتحان کردن آن به هیچ وجه ضرر نخواهد داشت.

  عوارض کوچک کردن بینی بدون عمل جراحی چیست

  عوارض این عمل زیبایی در اکثر موارد هیچ مشکلی را برای بیماران به وجود نمی آورد اما باید توجه داشته باشید که استفاده از پلاسما تراپی برای کاهش حجم بینی باید حتما در مراکز معتبر و مجاز انجام شود در غیر اینصورت ممکن است عوارض زیادی را تجربه کنید.البته به طور کلی ممکن است افرادی که از این روش استفاده میکنند در برخی از موارد شاهد قرمزی و تورم در قسمت بینی باشند که در مدت زمانی کوتاه از بین میرود.

  منبع : مرکز تخصصی جراحی زیبایی آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.