با شما تماس می گیریم...


مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

گن بعد از ابدومینوپلاستی
5 آوریل 2019 بدون نظر 469 بازدید

گن بعد از ابدومینوپلاستی

[تعداد: 1   میانگین: 4/5]

یکی از مهمترین نکات مراقبتی بعد از انجام عمل ابدومینوپلاستی پوشیدن گن های مخصوصی است که به گارمنت نیز شهرت دارند. هدف از پوشیدن گن بعد از ابدومینوپلاستی، ایجاد فشار مداوم و یکنواخت بر روی شکم، سرعت بخشیدن به روند چسبیدن پوست به عضلات و همچنین یکدست شدن پوست شکم است. اگربخواهیم مزایای پوشین گن های مخصوص ابدومینوپلاستی را بیان کنیم می توانیم به مواردی از قبیل: جلوگیری از جمع شدن مایعات در زیر پوست و درنتیجه کاهش تورم بعد از عمل، نگهداری پوست در جای مناسب، کاهش درد ناشی از زخم ها، سرعت بخشیدن به روند التیام زخم های جراحی با تحریک فیبرهای کلاژن درون پوست و بهبود شکل ظاهری پوست اشاره کنیم.

پوشیدن گن بعد از ابدومینوپلاستی

برای داشتن دوره ی ریکاوری موفقیت آمیزی پس از عمل ابدومینوپلاستی پوشیدن گن های مخصوص ضرری است. پوشیدن این گن ها حتی برای کسانی که روش های کم تهاجمی تری نظیر لیپوساکشن شکم انجام می دهند نیز ضرروری است. دقیقا پس از اتمام عمل و در همان اتاق عمل گن به بیمار پوشانده می شود. مدت زمان دقیقی که بایستی یک فرد از گن استفاده کند توسط پزشک متخصص تعیین می شود.

مدت زمان پوشیدن این لباس

البته به طور میانگین بایستی حدود ۶ الی ۸ هفته بعد از عمل از گن استفاده نمود. در مورد ساعاتی از روز و شب که لازم است گن پوشیده شود نیز نظر متخصصان تا حدودی با یکدیگر فرق می کند. پس از گذشت چند روز از عمل لازم است که سایز گن کمی کوچکتر شود. توجه داشته باشید که بایستی سایز گن متناسب با بدن هر فرد باشد تا در عین حال که کارایی دارد، موجب نکروز پوستی نشود.

پوشیدن گن بعد از ابدومینوپلاستی

پوشیدن گن بعد از ابدومینوپلاستی

هزینه گن بعد از ابدومینوپلاستی

همانگونه که دیدید خریدن گن بعد از ابدومینوپلاستی برای تمامی افراد واقعا ضروری است. هزینه ی خرید گن نسبتا قابل توجه می باشد و به همین دلیل کسانی که تمایل به انجام عمل ابدومینوپلاستی و یا سایر عمل های تناسب اندام برای شکم را دارند در محاسبات خود در مورد هزینه هایی که بابت عمل می پردازد، بایستی هزینه ی خرید گن را نیز در نظر داشته باشند. گن هایی که امروزه در بازار وجود دارد بنا بر جنس و کیفیتی که دارند و همچنین وسعت نواحی که تحت پوشش قرار می دهند، قیمت های متفاوتی دارند. هر اندازه که گن نواحی بیشتری از بدن را پوشش دهد معمولا قیمت بیشتری خواهد داشت. برای خرید گن بایستی به توصیه ها و نکاتی که پزشک متخصص می گوید، توجه نمود.

منبع : کلینیک تخصصی پیکرتراشی آریا ایران نوین
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *